Wojtuś
    donna31 pisze:

    Son-Rise super, SI super, ale jak jest przewlekłe zakażenie cytomegalią, to jednak zaczęłabym od zainteresowania się tym tematem.
    Brzydka kupa też nie jest normą fizjologiczną, tak jak i wybio rczy apetyt. A powiedz, jak wygląda teraz Wojtusiowa dieta? (wgl piękne imię wesoły )
    Zbadałabym też krew na toksyny A i B clostridii difficile - szczególnie że regres nastąpił po antybiotyku na zapalenie ucha (pamiętasz jaki to był antybiotyk?)






Witaj, my wiążemy regres Wojtusia ze szczepionką DTP, którą dostał w styczniu 2013. Myślę, że ten antybiotyk z okresu Wielkanocy był już tylko na „dobicie”. Nazwy nie pamiętam, z pewnością był to typ „na wszystko”, sprawdzę w przychodni. Wiem tylko, ze musiałam pilnować starszego 7-leniego syna, żeby mu go nie podjadał ;(
Dieta mojego syna to praktycznie same węglowodany, odebrałam dziś wynik na Candidę, pojedyncze drożdże będące florą fizjologiczną – czyli, że nie ma chyba. Powtórzę jeszcze raz, w Feliksie tym razem.
Odnośnie zakażenia cytomegalią, ten wynik ponoć świadczy, o przebytej już chorobie(nie mam pojęcia kiedy to mogło być) i nie ma powodu do niepokoju(nogi się pode mną ugięły jak to zobaczyłam), bo IGM-0,225 u/ML, NORMA <0,7(-)ujemny, czyli że Wojtuś nie zmaga się z nią już i organizm wypracował przeciwciała. Napisz mi proszę, jak mam ten temat ugryźć.
Clostridę zbadam, dzięki za podpowiedź oczko Naczytałam się o fosfatazie alkalicznej, bardzo rozległy temat, nie chciałabym tego wyniku bagatelizować- u Wojtusia ALP 218 U/L, gdzie norma (20-150). Do jakiego lekarza się z tym udać? Na to pytanie chyba najbardziej potrzebuję odpowiedzi, wielu jest na forum polecanych, ja potrzebuję takiego, który nie sugerowałby mi wizyty u psychiatry, bo strasznie mnie to dobija. Istnieją tacy???



  PRZEJDŹ NA FORUM